KOMPLETNÍ REKLAMA
Pivní tácky a etikety

Pivní tácky a etikety

Zejména malým pivovarům a minipivovarům ( a nejen jim ) mohu nabídnout nejlepší, a přitom nejlevnější produkt na trhu – klasické pivní tácky. Buď kulaté s průměrem 107mm, a nebo zakulacené čtvercové s rozměrem 93×93 mm. Jiné tvary jsou též možné, ale pouze u objednávek 50.000 ks a výše.Tiskne se na nejkvalitnější pivní lepenkový papír ze Švédska, se sílou 1,4 a nebo 1,6 mm. Nepoužívám méně kvalitní lepenkový karton z Německa, jehož kvalita je znatelně nižší, natož metodu kašírování potištěné plochy na klasický karton. Minimální objednávkové množství je 2.500 ks ( a dále jeho násobky ). Potisk je možný jednostranný i oboustranný. Vyzkoušejte u mne, zda za Vaše pivní tácky, neplatíte zbytečně moc…

Pro limitované, reklamní miniedice ( již od pár kusů ) – nabízím alternativu se speciálním kartonem 2mm, s možností libovolného potisku i výseku ( do libovolného tvaru ). Nevýhodou tohoto produktu je samozřejmě cena, začínající na hodnotě od 10,- Kč a výše. Bližší informace na vyžádání ( po přesné specifikaci produktu ).

VÝBĚR – REFERENCE:

Výběr ostatních: Pivovar Nový Svět, Pivovar Lucky Bastard, Pivovar Mucha, společnost ADR, síť barů Bad Flash, bar Cobra, Nálevna Brno atd. 

Vedle pivních etiket se zabývám dalším zásadním produktem pro pivovary – a to pivními etiketami. Od malonákladu, až po několika tisícové náklady, od grafických návrhů (viz sekce grafika), až po tisk. Od tisku na papírové samolepící, či vinylové samolepky, přes vinylové samolepky v roli, až po chromovaný a etiketový papír.Podle barevnosti, nákladu Vám rád doporučím nejoptimálnější tisk a jeho náklad, a samozřejmě rád Vám navrhnu i grafický design Vašich etiket. Pro bližší kalkulaci a informace mne prosím kontaktujte, děkuji.

VÝBĚR – REFERENCE: