KOMPLETNÍ REKLAMA
Odznaky, magnetky, razítka, placky

Odznaky, magnetky, razítka, placky

ODZNAKY

Kovové odznaky s reliéfem ( připevnění PINEM, jehlou, nýtkem či třeba zavíracím špendlíkem ) jsou nestárnoucí klasikou a přes svůj retro vzhled, ani trochu „retro“ nejsou. Nosí se jako decentní „brand“ ( či symbolika ) při společenskýchi diplomatických akcích, firemních jednáních, či třeba jako hrdá příslušnost k nějakému zájmovému, nebo třeba sportovnímu klubu – v tomto případě pro každodenním nošení. Jejich precizní zpracování je trvanlivé a kvalitní a jde o produkt, který vydrží roky. Vzhledem k ohromné šíři potencionálních požadavků ( na tvar, upevnění, materiál, počet barev, úpravu apod. ) není možné napsat ceníkový soupis, nicméně fiktivní příklad: ( 50ks, odznáček 3,5×2,5cm, 3 barvy, niklový, upevnění pin-puzeta ) – cena cca 90,- Kč ( vč. grafické přípravy ).


PLACKY

Naopak klasické kulaté informační, či reklamní plíškové placky s papírovým potiskem pod slídou jsou reklamou spíše jen na krátké použití ( občas jednorázové ). Provedení je levné a vizuálně i poměrně laciné, na druhou stranu jde o efektivní způsob jak rychle něco někomu touto formou sdělit, či skupinu označit ( třeba v rámci hromadných akcí ). Provedení od 1 ks, cena od cca 10,- Kč. Grafická příprava není v ceně ( ani grafický návrh ).


MAGNETKY

Drobné magnetky ze silné a pružné magnetické fólie pro vnitřní i vnější užití – s libovolným potiskem, v libovolných tvarech a velikostech ( standardně ale do 80 cm šířky ). Pro domácí, kancelářské užití, či jako např. snímatelné reklamní, či informační ( nebo maskovací 😉 ) sdělení na automobily, kovová  vrata, cedule, ploty atd. Cena od cca 25,- Kč u mikromagnetků ( u snímatelné reklamy na auta – s průměrnou cenou 300,- Kč + ). Pro konkrétní příklad mne prosím kontaktujte. Děkuji.


RAZÍTKA

Bez razítka žádná společnost nikdy nemůže fungovat. Minimálně bez razítka finančního úřadu… 😉 Je také ale pravda, že v dnešní době stačí „orazítkovat“ fakturu pouze elektronicky, a razítko není tak nezbytnou součástí výbavy majitelů a jednatelů společností, či jejich účetní jako dříve. Přesto, razítka jsou nedílnou součástí nejen kancelářské práce a každého obchodu, restaurace, řemeslníka atd. – ale i součástí značení listů, vstupenek, pokojů, turistických razítek, jako rychlé označení u sportovních akcí, pro určité zájmové či dětské skupiny atd., atd… – Využité je nepřeberné. Vyrobím vše rychle, v expres verzi i během 2 hodin – standardně do druhého dne nejpozději.

Nabízím klasická samobarvící razítka značky COLOP a TRODAT, též několika barevná, datumová, číselná, samosestavitelná, kapesní, v tužce, reliéfní – či klasická dřevěná s polštářkem ). Celkový ceník na vyžádání ( či po Vašem dotazu na konkrétní typ razítka ). Orientační cena ode mne ( o 10-30% nižší cena než u jakékoliv konkurence – GARANTUJI! ).

ILUSTRAČNÍ REFERENČNÍ FOTO: ( klasická dřevěná razítka před sestavením )