KOMPLETNÍ REKLAMA
Grafika

Grafika

Grafika je z reklamní činnosti kterou nabízím, zřejmě to nejzásadnější. Je to obor který mne velmi baví, díky své kreativitě a rozmanitosti, neboť požadavky jsou různé a z různých oborů lidské činnosti. Nezastírám, že nejraději tvořím reklamní letáky, bannery, etikety či loga pro pivo a pivovary. Ale byl bych špatný grafik, kdybych se specializoval pouze na jeden jediný obor a odmítal jinou zajímavou práci. Mými klienty jsou tak restaurace, obchody, agentury, různorodé obchodní společnosti, ale také společenská sdružení či svazy. Upřednostňuji vektorovou grafiku a proto mým hlavním pracovním nástrojem je Corel, ale samozřejmě se nevyhýbám ani práci ve Photoshopu, Illustratoru či InDesignu. Každý produkt, každé zadání vyžaduje svůj nástroj a svůj vlastní přístup k celkovému ztvárnění.

Vybrané reference najdete níže, zde je samostatný odkaz na výrobu log a logotypů pro společnosti i projekty a nebo konkrétní akce. TVORBA LOGA ZDE:

CENA: To může být pro Vás zřejmě ta nejzajímavější informace. Jak již inzeruji na hlavní straně, levnější grafiku nenajdete.. 😉 Za hodinu grafických prací počítám pouze 300,- Kč! Na rozdíl od grafických studií a jiných grafiků, jejichž cena začíná na hodnotě 600,- Kč za hodinu, a nikterak výjimečná není cena ani 1.000,- Kč a vyšší… V případě dohody možná ještě další, či projektová sleva. Oslovte mne s Vaším požadavkem, představou či přáním ještě dnes…

Příklady zde: